تازه های کتاب
موضوعات داغ

کتاب روزنگار رواقی گری

معرفی کتاب روزنگار رواقی گری 

بزرگترین اندیشمندان تاریخ و همچنین موفق‌ترین شخصیت های امروز به خرد رواقیون باستان باور داشته و دارند، زیرا به این درک رسیده‌اند که ارزشمندترین خردمندی ها بی زمان است و این که فلسفه برای داشتن زندگی بهتر است، نه برای تمرین در کلاس های درس. روزنگار رواقی گری به اندازه‌ی 366 روز بینش و تمرین از حکمت رواقیون را به خوانندگان تقدیم می کند که شامل ترجمه های کاملا جدیدی از آثار مارکوس اورلیوس امپراتور، سنکای نمایشنامه نویس و اپیکتتوس فیلسوف و همچنین چهره های درخشان اما کم‌تر شناخته شده‌ای مثب زنو و روفوس است. هر روز از سال درس هایی جذاب و پرمعنا از این افراد به همراه روایت های تاریخی، تفسیر های بحث برانگیز و واژه نامه ای سودمند از اصطلاحات یونانی پیش روی شما خواهد بود.

با پیروی از این آموزه ها طی یک سال ( و در واقع طی سال های آینده) آرامش، خودشناسی و بردباری لازم را برای خوب زندگی کردن به دست خواهید آورد.

معرفی نویسنده:

رایان هالیدی، زاده ی 16 ژوئن 1987، کارآفرین، بازاریاب و نویسنده ای آمریکایی است. هالیدی کار حرفه ای خود را پس از انصراف از دانشگاه در نوزده سالگی آغاز کرد. او مدت اندکی را در دانشگاه کالیفرنیا گذراند و در رشته های علوم سیاسی و نویسندگی خلاق تحصیل نمود. هالیدی مدیر بازاریابی نهادهای مختلفی بوده و همچنین، به عنوان ستون نویس و عضو تحریریه در روزنامه ی Observer کار کرده است.

نویسنده: رایان هالیدی
مترجم:علیرضا خزایی
انتشارات: میلکان
موضوع: فلسفی

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا